Milliseid disainiteenuseid me pakume?

Järgnevalt on välja toodud peamised disainiteenused, kuid oleme avatud ka kõige pöörasematele ideedele. Tellides oma disainiteenused Nelimeediast garanteerime Sulle alati südamega tehtud tööd, mis on ainulaadsed maailmas.

Logo

Logo on organisatsiooni nägu, see loob kõige esimese ettekujutuse organisatsiooni tegevusvaldkonnast ning visioonist. Logo peab olema üks kõige paremini läbimõeldud disainielement Sinu stiiliraamatus.

Animatsioon

Animatsioonid on tänapäeval tohutult võimsad. Mitmetes uurimistöödes on leitud, et inimese pilk haarab liikumist ning peatub sellel kõige kauem. See teeb animatsioonid väga heaks reklaamielemendiks, mida võib kasutada nii tootevideotes kui ka näiteks veebilehtedel.

Visiitkaart

Läbimõeldud kujundusega ning modernne visiitkaart on kiireim viis edastada oma kontaktandmed äripartnerile või klientidele. Tänapäeval ei pea visiitkaart piirduma ainult e-posti aadressiga, vaid võib omada ka näiteks mõnda huvitavad QR-koodi.

Tootefotod / videod

Üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna. Seepärast kasutame ka meie oma töödes tipptasemel jäädvustatud fotosid, mis müüvad juba enda eest. Nelimeedia koostööpartner Pixel Media keskendubki just professionaalsetele foto- ja videoteenustele.

Stiiliraamat

Strateegilise brändi loomise alustalaks on läbimõeldud stiiliraamat. Stiiliraamat sisaldab endas erineva kasutusalaga logosid, visiitkaarte, reklaamialuseid, sotsiaalmeedia teemasid, värvipaletti, kirjastiili ning juhiseid kõikide disianielementide otstarbeliseks kasutamiseks.

Reklaamdisain

Reklaamdisaini ülesanne on suunata või teavitada inimesi käituma just Sulle kõige soodsamal viisil. Tänapäeval hõlmab reklaamdisaini valdkond endas nii digitaalsed bännerid kui ka tänavapostil rippuvad plakatid.

Kuidas näeb välja disainiteenuste tööprotsess?

Disainiteenused 1

Klient esitab oma soovi

Kliendil tuleb saata meile hinnapäring või vabas vormis tehtud e-mail. Peale hinnapäringu esitamist võetakse kliendiga lisainfo saamiseks ka personaalselt ühendust.

Disainiteenused 2

Näidisdisain & ettemaks

Peale lepingu sõlmimist osapoolte vahel tuleb kliendil tasuda ettemaks 50% ulatuses kogusummast. Seejärel hakatakse valmistama näidisdisaini.

Disainiteenused 3

Valmistöö

Kui disain on jõudnud oma lõppjärku, siis tuleb kliendil tasuda arve kogusummas ning seejärel edastatakse talle valmistöö.

Millise hinnaga võiks olla Sinu disainiteenused? Vaata ise järgi!

Nelimeedia pakub Sulle võimalust tutvuda koheselt enda soovide materjaalse väärtusega. Täites meie hinnapäringu vormi kuvatakse Sinu valitud projekti hinnanguline maksumus. Proovi järgi kiiret ja mugavat tellimussüsteemi!

Vaata hinda

Disainiteenused hind