Arendame ja disainime moodsaid kodulehti

Koduleht on ilmselt enim tuntud veebilehe vorm ning oleme siin, et üheskoos Sinuga viia ettevõtte kohalolek veebimaailmas tipptasemele. Loome funktsionaalse kodulehe, mis toimib ühtaegu nii visiitkaardina kui ka müügikanalina internetis.

WordPress arendus

WordPress on enamlevinud sisuhaldussüsteem kodulehtede arendamiseks, mida on väga lihtne ka lõppkasutajal endal hallata. Tänu oma paindlikkusele saame arendada ja disainida just kliendi soovitud tulemuse, millel on tagatud töökindlus ning optimeeritus.

UI/UX disain

Enne kodulehe arendamist teeme vajaliku eeltöö ning planeerimise, et töötada välja uue kodulehe struktuur ja ettevõtte brändist lähtuv disain. Loome visandid ning vajadusel täiendame ja muudame kliendi tagasisidest lähtudes.

Erilahendused

Arendame kodulehele vajalikud funktsioonid ja erilahendused vastavalt kliendi ideedele, mis vajavad personaalset lähenemist. Kirjuta meile oma vajadusest ning leiame kindlasti lahenduse.

SEO

Nõela heinakuhjast on võimatu leida, eks? Seda teame ka meie. Loome kõik eeldused, et Sinu uus veebileht oleks otsingumootorites võimalikult kergesti ülesleitav ning suureneks potentsiaalsete klientide arv.

Hooldus

Tahame olla enda klientidele pikaajalised partnerid ning seetõttu pakume pärast tööde valmimist ka uue veebilehe hooldust. Näiteks tagame veebilehe turvalisuse, uuendame tarkvara ning vajadusel kohendame sisu vastavalt kliendi soovidele.

Loome kasutajakeskseid
e-poode

Iga müügiga tegeleva ettevõtte alustalaks on tänapäeval korraliku e-poe omamine. Tänu e-kaubandusele on võimalik teha müüki 24/7, igas maailma otsas. Nelimeedia loob e-poe, mis on varustatud kõige kaasaegsema müügitehnoloogia ja maksesüsteemidega.

WooCommerce arendus

WooCommerce on üks enamlevinud platvorm e-poodide arendamiseks, kus on ka lõppkasutajal väga lihtne näiteks uusi tooteid lisada või vajalikke muudatusi teha. Töökindel ja paindlik platvorm kuhu saame arendada ja disainida kiire ja kasutajasõbraliku veebipoe.

Pangalahendused

Iga e-pood vajab kasutajasõbralikke ning turvalisi makselahendusi. Liidestame ja seadistame kõik võimalikud makseviisid pangalinkidest kuni välismaisete lahendusteni.

Tarnelahendused

Teeme tarnelahendused e-poe haldajale ja klientidele lihtsaks ning liidestame ja seadistame tarnemoodulid vastavalt valitud teenuseosutajatele.

Liidestused

Liidestame e-poega tarkvara, mis lihtustavad ja automatiseerivad tööülesandeid. Raamatupidamistarkvara, et müügid raamatupidamises koheselt kajastatud oleks. Laohaldustarkvara, et laoseis oleks alati sünkroonis.

Erilahendused

Arendame e-poele vajalikud funktsioonid ja erilahendused vastavalt kliendi ideedele, mis vajavad personaalset lähenemist. Kirjuta meile oma vajadusest ning leiame kindlasti lahenduse.

Pilkupüüdev, eristuv ning ainulaadne välimus

Järgnevalt on välja toodud peamised disainiteenused, kuid oleme avatud ka kõige pöörasematele ideedele. Tellides oma disainiteenused Nelimeediast garanteerime Sulle alati südamega tehtud tööd, mis on ainulaadsed maailmas.

Stiiliraamat

Strateegilise brändi loomise alustalaks on läbimõeldud stiiliraamat. Stiiliraamat sisaldab endas erineva kasutusalaga logosid, visiitkaarte, reklaamialuseid, värvipaletti, kirjastiili ning juhiseid kõikide disianielementide otstarbeliseks kasutamiseks.

Logo disain

Logo on organisatsiooni nägu, see loob kõige esimese ettekujutuse organisatsiooni tegevusvaldkonnast ning visioonist. Logo peab olema üks kõige paremini läbimõeldud disainielement Sinu stiiliraamatus.

Reklaamdisain

Reklaamdisaini ülesanne on suunata või teavitada inimesi käituma just Sulle kõige soodsamal viisil. Tänapäeval hõlmab reklaamdisaini valdkond endas nii digitaalsed bännerid kui ka tänavapostil rippuvad plakatid.

UI/UX disain

Enne kodulehe arendamist teeme vajaliku eeltöö ning planeerimise, et töötada välja uue kodulehe struktuur ja ettevõtte brändist lähtuv disain. Loome visandid ning vajadusel täiendame ja muudame kliendi tagasisidest lähtudes.