Millised turundusteenuseid pakume?

Tänasel digimaastikul, kus konkureeritakse nii kodu- kui välismaiste konkurentidega, on äärmiselt oluline strateegiline ning sihtotstarbeline turundamine. Meie soov on aidata ettevõtteid, kellel puuduvad vastava valdkonna spetsialistid. Oleme Sinu igapäevaseks partneriks!

SEO

SEO ehk otsingumootoritele optimeerimine, tähendab veebilehe kergemini ülesleidmist erinevates otsingumootorites (Nt Google, Bing). Antud teenus on kõikidele Nelimeedia loodud veebilehtedele TASUTA, kuid pakume tasulist teenust juba olemasolevatele veebilehtedele.

Google Ad’s

Aitame Sul luua sobivaid reklaame maailma kõige populaarsema otsingumootori, Google, avarustesse. Meie eesmärk pole lihtsalt koguda klikke, vaid need realiseerida ka otsese müügikasvuna Sinu ettevõttele.

Sotsiaalmeedia turundus

Aitame Sul lõigata maksimaalset kasumit tänapäeva nutimaailmast, kasutades sotsiaalmeedia reklaame ning strateegilist sisuloomist. Saame edukalt hakkama nii Facebooki reklaamide koostamisega kui ka sisuloomega Instagrami videote või piltide näol.

Kuidas näeb välja turundusteenuste tööprotsess?

Hinnapäring, klient esitab oma soovi

Klient esitab oma soovi

Kliendil tuleb saata meile hinnapäring või vabas vormis tehtud e-mail. Peale hinnapäringu esitamist võetakse kliendiga lisainfo saamiseks ka personaalselt ühendust.

Turunduskampaania

Turunduskampaania

Peale lepingu sõlmimist osapoolte vahel tuleb kliendil tasuda arve kogusummas. Seejärel luuakse koheselt ka turunduskampaania.

Turunudse analüüs

Analüüs

Turunduskampaania järel koostame analüüsi, mille edastame kliendile. Pakume omaltpoolt turunduskampaania ajal ka tehnilist tuge.

Millise hinnaga on turundusteenused? Vaata ise järgi!

Nelimeedia pakub Sulle võimalust tutvuda koheselt enda soovide materjaalse väärtusega. Täites meie hinnapäringu vormi kuvatakse Sinu valitud projekti hinnanguline maksumus. Proovi järgi kiiret ja mugavat tellimussüsteemi!

Vaata hinda

Millise hinnaga on turundusteenused?