Mis boonused kaasnevad meie veebilehtedega?

Responsive

Igale seadmele kohandatud veebileht

Lähtume oma töös põhimõttest, et suurem osa (u 70%) veebilehe külastusi tehakse läbi mobiilsete seadmete. Seetõttu paneme väga suurt rõhku veebilehe mobiiliversioonile. Tagame sellega nutisõbralikud veebid, mida on mugav kasutada igas seadmes.

Hooldus

Tasuta kolm kuud koolitust ning veebilehe hooldust

Meie pakume omalt poolt veebilehte tehes kaasa kolmeks kuuks tasuta partnerluse, mis tähendab, et vastavalt Sinu soovile hooldame ning haldame sisu uuel veebilehel. Näiteks hooldame tulemüüre, uuendame tarkvara. Õpetame Sulle selgeks fotode lisamise, hinnakirja muutmise ja palju muud, ning seda kõike täiesti tasuta!

SEO

Otsingumootoritele seadistatus (SEO)

Nõela heinakuhjast on võimatu leida, eks? Seda teame ka meie. Loome kõik eeldused, et Sinu uus veebileht oleks otsingumootorites võimalikult kergesti ülesleitav ning suureneks potentsiaalsete klientide arv!

Milline veebileht endale valida?

Nelimeedia on välja töötanud mudelid, mille alusel pakume erinevaid võimalusi uute veebilehtede loomiseks. Meie jaoks on oluline teha partnerile otsustusprotsess võimalikult lihtsaks.

Maandumisleht (landing page)

Landing page puhul on tegemist ülesehituselt lihtsa, kuid pilkupüüdva veebilehega. Sellised veebid on disainitud väga läbimõeldult, ainult ühte kindlat eesmärki silmaspidades. Maandumislehti kasutatakse tihti näiteks start-up ettevõtete ja turunduskampaaniate jaoks.

Blogi/ajakiri

Internetipäeviku ehk blogi pidamine on tänapäeval äärmiselt populaarne. Nelimeedia aitab luua professionaalseid ning kergesti kasutatavaid blogisid, mis aitavad ka lugejaskonda kasvatada. Lisaks koolitame oma partnerit sisuhalduse ja postituste vormistuse alal.

Koduleht

Koduleht on ilmselt enim tuntud veebilehe vorm, kuna tegemist võib olla pea ükskõik millega. Nelimeedia mudeli puhul loetakse koduleheks funktsionaalset veebilehte, mis toimib ühtaegu nii visiitkaardina kui ka müügikanalina internetis.

E-pood

Iga müügiga tegeleva ettevõtte alustalaks on tänapäeval korraliku e-poe omamine. Tänu e-kaubandusele on võimalik teha müüki 24/7, igas maailma otsas. Nelimeedia loob e-poe, mis on varustatud kõige kaasaegsema müügitehnoloogia, maksesüsteemide ning reklaamidega.

Portfoolioleht

Oled suurepärane kunstnik või hoopis fotograaf, ning soovid oma imelistest projektidest luua portfoolio? Nelimeedia ootab vägagi loomeinimeste rikkaliku kujutlusvõimet, et selle põhjal rajada silmapasitev veebilehti.

Erilahendus

Erilahenduste all mõtleme veebirakendusi, mis vajavad vägagi personaalset programeerimist. Selliste rakenduste loomiseks kasutame peamiselt jQuery või Vue Javascript raamistikku. Kindlasti uuri järgi, millega saame aidata!

Kuidas näeb välja veebilehe tööprotsess?

Veebileht protsess 1

Klient esitab oma soovi

Kliendil tuleb saata meile hinnapäring või vabas vormis tehtud e-mail. Peale hinnapäringu esitamist võetakse kliendiga lisainfo saamiseks ka personaalselt ühendust.

Veebileht protsess 2

Tellimuse kinnitamine

Peale lepingu sõlmimist osapoolte vahel tuleb kliendil tasuda ettemaks 50% ulatuses kogusummast. Seejärel hakatakse valmistama näidisdisaini veebilehest.

Veebileht protsess 3

Näidisveebi esitlus

Esitleme kliendile näidisveebi, kooskõlastame kõik disainielemendid ning veebilehe sisu kliendi (uute) ideedega.

Veebileht protsess 4

Valmistöö ning arve tasumine

Kui disain on jõudnud oma lõppjärku, siis tuleb kliendil tasuda arve kogusummas ning seejärel edastatakse talle valmis veebileht.

Millise hinnaga võiks olla Sinu veebileht? Vaata ise järgi!

Nelimeedia pakub Sulle võimalust tutvuda koheselt oma soovide materjaalse väärtusega. Täites meie hinnapäringu vormi kuvatakse Sinu valitud projektide hinnanguline maksumus. Proovi järgi kiiret ja mugavat tellimussüsteemi!

Vaata hinda

Veebileht tellimine